NABOŻEŃSTWA ONLINE - KORONAWIRUS

Kochani Bracia i Siostry,

W związku z rosnącym zagrożeniem infekcji koronawirusem  uruchamiamy możliwość aktywnego uczestnictwa w nabożeństwach online w każdą środę i piątek od godz. 18:00 i w niedzielę od godz. 10:30.

Aby uczestniczyć w nabożeństwie wystarczy zadzwonić na krajowy numer 22 263 04 38 i podać kod dostępu (który prześlemy wszystkim stałym członkom zboru SMS'em). Połączenie z tym numerem jest traktowane jak zwykłe połączenie z numerem stacjonarnym. Jeśli masz taryfę bez limitu połączeń to nic nie płacisz.

Po  uzyskaniu połączenia wszyscy uczestnicy będą się wzajemnie słyszeć i będą mieli możliwość porozumiewania się.

Jest też możliwość prowadzenia telekonferencji online przez komunikator DISCORD. Pobierz aplikację na telefon z androidem: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.discord

 

Link dla iPhone: https://apps.apple.com/us/app/discord-chat-for-games/id985746746

Dla komputerów z systemem WINDOWS: https://discordapp.com/api/download?platform=win

Po zalogowaniu się do programu napisz maila na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aby uzyskać adres serwera do naszych spotkań.

 

Nasze nabożeństwa online będą nagrywane i zamieszczane na naszej stronie https://archive.org/details/nabozenstwa_201707  

Jeśli nie należysz do naszego zboru będziesz miał nadal możliwość słuchać transmisji online na żywo.

To prawda, że nic nie zastąpi osobistej społeczności, ale dziękujmy Bogu, że mamy takie możliwości techniczne i wykorzystajmy je jak najlepiej nie ustając w modlitwie, nauce apostolskiej i wspólnocie!

Mamy nadzieję, że wkrótce będzie nam dane zejść się razem na łamanie chleba! 

A pokój Boży, który przewyższa wszelki rozum, niech strzeże waszych serc i waszych myśli w Chrystusie Jezusie naszym PANU!