ŚWIADECTWA BOŻEGO DZIAŁANIA

Moje pocieszenie

Choroba naszej, wówczas czteroletniej córki spadła na nas nagle i niespodziewanie. Zaczęło się tuż po świętach Wielkiej Nocy.

Uzdrowienie Karolinki

Karolinka to nasza 6 letnia córeczka. Kiedy miała 2,5 roku (mniej więcej 3,5 roku temu) zauważyliśmy z żoną u niej dziwne tiki na twarzy.

Świadectwo o rozwodzie

Marylin Phillipps miała zgodzić się na to, czego chciał jej mąż - na rozwód. Ich dziesięcioletnie małżeństwo rozpadało się, pomimo posiadania dwójki dzieci i trzeciego w drodze.

Wojtek

Niedawno miałem okazję spotkać panią, która jest wychowawczynią w ośrodku szkolno-wychowawczym, w którym byłem. Powiedziała do mnie: „Wojtek czy pamiętasz Jerzyka?” Okazało się, że w ośrodku jest teraz kuzynka Jerzyka, która powiedziała, że Jerzyk dostał bardzo duży wyrok do odsiedzenia w więzieniu za próbę zabójstwa.

Krzysztof

Urodziłem się w rodzinie Polskiej o tradycji Rzymsko-Katolickiej wśród Polonii w USA. Moi dziadkowie wyjechali z Polski z dwóch powodów: „za chlebem” a także, żeby uniknąć poboru do wojska carskiego pod zaborem rosyjskim. Moje korzenie w Polsce są stare i głębokie, sięgają aż do piętnastego wieku.

Byłem na Księżycu

„Nastąpiła chwila wielkiego napięcia. Każda część mojego organizmu drżała wraz z drganiami silników rakiety Saturn V. Po sześciu latach intensywnego szkolenia w symulatorach ‘Apollo’ piątej z kolei wyprawy człowieka na Księżyc, nie mogłem się już doczekać kiedy będę w drodze.

Cud Boży na Ukrainie

Do Związku Radzieckiego Bóg miał nie mieć wstępu. Władza Radziecka Go sobie nie życzyła. Nadszedł jednak rok 1989, żelazna kurtyna opadła.

Świadectwo Pawła Gerasima

Gdy służyłem w wojsku i przechodziłem trudny czas, gdy było ciężko, to mówiłem:
Panie, jeśli Ty mi pomo­żesz... 


Świadectwo Akali

To było grudniowe południe czy też popołudnie, gdy ocknąłem się. To, czego doznałem, nie byłem w stanie określić mianem snu czy wizji. Nawet dziś, po wielu latach nie umiem tego określić.

Bogdan

Nigdy nie byłem specjalnie religijny. Moją katolicką edukację w tym zakresie skończyłem w 6. klasie szkoły podstawowej. Już wtedy zauważyłem, że powtarzane bez końca pacierze i wklejanie świętych obrazków do zeszytu do religii ma niewiele wspólnego z wiarą i nie zbliża mnie do Boga.

Były parapsycholog i ekstrasensorysta

Moja żona Halina chorowała od dłuższego czasu. Odwiedziła wielu lekarzy, wiele babek (znachorek). Poprawy jednak nie było. Dalsze poszukiwania sposobu na wyzdrowienie doprowadziły do nawiązania przez nas kontaktu z super bioterapeutami.

Czytam duszę jak książkę

Żadnych nadprzyrodzonych zdolności nie posiadam. Jestem zwykłym wierzącym, jestem tylko świadkiem Chwały Bożej i nie wiem dlaczego Pan wybrał właśnie mnie, ale jestem Mu za to wdzięczny.
Klękam na kolana, zaczynam się modlić i Bóg objawia mi. Czytam duszę jak książkę. 

Website Builder Software